Aktuality

Zveřejněno 13. 9. 2023

Hlášení místního rozhlasu 13.9.2023

Proběhne: 13. 09. 2023

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 14.září v době od 9:45 do 10hod před OÚ prodávat: čerstvá vejce, med, jablka, česnek, brambory a cibuli.  

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 14.září v době od 11:30 hodin před OÚ prodávat čerstvé maso a uzeniny.    

Do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s letní slevou až 30%. Firma nabízí: návrh, výrobu a montáž nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, sekání a obnovu nápisů, prodej a montáž náhrobních doplňků. Poradit se, popřípadě objednat si služby, můžete za každého počasí ve čtvrtek 14.září od 9:30 do 10 hodin na místním hřbitově.  

Květinářství Ondrůjová oznamuje, že bude prodejna v sobotu 16.září uzavřena.   

ZO ČSCH Otnice pořádá ve dnech 16. - 17. září na farní zahradě v Otnicích MÍSTNÍ VÝSTAVU DROBNÉHO ZVÍŘECTVA.  Součástí výstavy bude i ukázková expozice exotického ptactva, ukázka králičího hopu a pro děti kontaktní koutek se zvířaty, tvořivá dílnička a paintbrush. V sobotu bude otevřeno od 9 do 18 hod., v neděli od 9 do 16 hod. Vstupné je dobrovolné. Občerstvení je zajištěno. Srdečně vás zvou pořadatelé.        

Firma JURIGA z Troskotovic bude v sobotu 16.září v 10:00 hodin u OÚ prodávat brambory na uskladnění 10 kg za 150,- Kč a cibuli na uskladnění 10 kg za 250,- Kč.  

Divadelní uskupení OchOTNICE a spolek Podvalák Bošovice uvádí divadelní představení Lucerna. Představení se uskuteční v sobotu 16.září v 19:30 hodin na Hájku. Vstupné dobrovolné, občerstvení zajištěno.   

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD