Aktuality

Zveřejněno 27. 9. 2023

Hlášení místního rozhlasu 27.9.2023

Proběhne: 27. 09. 2023

Zubní ambulance v Dambořicích a Žarošicích bude v pátek 29.září uzavřena.    

Paní Zonygová oznamuje, že v pátek 29.září bude místní knihovna uzavřena.    

Veterinární lékař pan Zámečník oznamuje, že ve čtvrtek 28.září od 8 hodin bude v naší obci provádět očkování králíků. Zájemci se mohou nahlásit v samoobsluze u Vašulků.  

Společnost STAREX s r.o. přijme pracovní sílu, na úklid kancelářských prostor a balení zásilek pro e-shop v Nesvačilce. Jedná se o práci na cca 4 hod. denně. Nástup možný ihned. Případné dotazy o nabízené místo rádi zodpoví na tel. č. 737945456, nebo pište na-email: sekretariat@starex.cz  

Obecní Muzeum na faře v Bošovicích zve všechny na ochutnávání marmelád a džemů. Sousedské posezení se bude konat v sobotu 30.září od 15 hodin. Přijďte ochutnat, popovídat, zazpívat nebo jen tak posedět s přáteli u dobrého vína a burčáku.    

Podvalák Bošovice zve všechny na DRAKIÁDU, která se uskuteční v neděli 1.října v 15 hodin na polním letišti v Bošovicích. Občerstvení zajištěno, možnost opékání špekáčků. Za nepříznivého počasí bude akce odložena.   

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD