Aktuality

Zveřejněno 8. 7. 2013

Vzdělání - Evropský polytechnický institut s.r.o.

 

Evropský polytechnický institut s.r.o., 1. soukromá vysoká škola na Moravě se sídlem v Kunovicích, nabízí zájemcům o vysokoškolské studium možnost přihlásit se ještě v tomto roce ke studiu nejen bakalářských, ale letos poprvé i magisterských studijních oborů. Atraktivní bakalářské a magisterské obory, které v našem regionu nachází stále široké praktické uplatnění, lze studovat na kvalitně vybavených pracovištích Evropského polytechnickéh institutu v Kunovicích, Hodníně nebo Kroměříži.

Pro zájemce, kteří již vysokou školu absolvovali, nabízí Evropský polytechnický institut možnost rozšíření vzdělání on-line nebo víkendovým studiem MBA a studiem LL.M.

Využijte příležitosti rozšířit ještě v tomto roce řady vysokoškolských studentů Evropského polytechnického institutu a informujte se o možnostech studia buď telefonicky na 606 301 224, kde Vám pracovníci školy Vaše dotazy rádi zodpoví, nebo navštivte stránky www.edukomplex.cz, kde můžete vyplnit i elektronickou přihlášku ke studiu. Rovněž nás můžete navštívit na Dnu otevřených dveří, který na všech pracovištích Evropského polytechnického institutu probíhá dne 13. července.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD