Zveřejněno 11. 12. 2023

Hlášení místního rozhlasu 11.12.2023

Proběhne: 11. 12. 2023

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 12.12. od 13:00 do 13:20 h, prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny, jablka na uskladnění, cibuli, česnek, rajčata, okurky, papriku a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, olejové svíčky, med.

Rybářství Dujsík ze Stavěšic bude v úterý 12. prosince v době od 8:30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby a to amury, kapry, tolstolobiky, karase, štiky, sumce, siveny, pstruhy duhové a lososové. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

Obecní úřad oznamuje občanům, že od 11.prosince do 15.prosince budou omezeny služby Czech POINTU a ověřování. Děkujeme za pochopení.

Žáci dramatického kroužku při Základní škole Bošovice Vás srdečně zvou na poslední představení vánočního příběhu, který Vám zahrají v úterý 12. prosince v 16. 00 hodin v kulturním domě. Vstupné dobrovolné.

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na komentované prohlídky, a to v sobotu 16. a v neděli 17. prosince. Zoo bude otevřena od 11 do 16 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

Firma LABTECH s.r.o. (pobočka Telnice, naproti vlakového nádraží) hledá elektrotechniky. Náplň práce: elektromontáže zkušebních zařízení, provádění instalací nových systémů, odstraňování závad a údržba zařízení, práce s výkresovou dokumentací, měřící a zkušební technikou. Práce na plný úvazek. Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor elektro, ŘP skupiny B, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zájem o techniku a sebevzdělávání. Nástup od ledna 2024 nebo dle dohody. Kontakt: info@labtech.eu, tel. 778 401 920.