Aktuality

Zveřejněno 23. 2. 2024

Hlášení místního rozhlasu ze dne 23.2.2024

 Hlášení místního rozhlasu 23.2.2024 Proběhne: 23.2.2024     

1.      Obecní úřad oznamuje občanům, že do odvolání budou omezeny služby Czech POINTU a ověřování z důvodů nemoci. Děkujeme za pochopení.    

2.      Do naší obce přijede kamenictví Marek a nabízí tyto služby: zakázková výroba nových žulových pomníků, tesání a obnova písma (zlato, stříbro), vybroušení a penetrace hrobů, doplňky (lucerny, vázy, mísy, urny). Žádná platba předem. Zájemci se mohou dostavit na místní hřbitov v sobotu 24.2. od 15:30 do 16:00.  

3.      Zastupitelé obce vás zvou a prosí o pomoc, tuto sobotu 24.2., na brigádě „Čištění cesty ke Svaté“. Začátek v 8:00 u hájenky „Svatá“. Občerstvení zajištěno.  

4.      Firma ASN HAKR Brno s.r.o. nabízí volné pracovní místo do výrobního závodu v Újezdě u Brna na pozici „Skladník“. Požadujeme řidičský průkaz VZV, samostatnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost, řidičský průkaz sk. C výhodou. V případě zájmu posílejte životopis na jarosova@hakrbrno.cz nebo volejte 775 415 042.  

5.      Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 29. 2.  v 15:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks. 

6.      Zubní ordinace ZVEDENT s.r.o. v Újezdě u Brna nabízí nově služby dentální hygieny, vč. Airflow. Služby dentální hygieny poskytujeme i pro u nás nezaregistrované pacienty. Na výkony dentální hygieny lze čerpat příspěvky zdravotních pojišťoven. V případě zájmu nás kontaktujte mailem na objednani@zvedent.cz nebo telefonicky v pracovní době na čísle 775 311 221. Těšíme se na Vaši návštěvu.  

7.      Dětská lékařka, MUDr. Lejsková, upozorňuje, že z důvodu dovolené od 28.2. do 1.3. neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová, ve Slavkově u Brna.    

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD