Aktuality

Zveřejněno 25. 3. 2024

Hlášení místního rozhlasu ze dne 25.3.2024

 Hlášení místního rozhlasu 20.3.2024 Proběhne: 20.3.2024     

  1.      Obecní úřad oznamuje občanům, že do odvolání budou omezeny služby Czech POINTU a ověřování z důvodů nemoci. Děkujeme za pochopení.  
  2.       Informujeme rodiče, že je opět pořádán letní tábor ve Vřesovicích. Tábor se koná 3.-10. srpna. Přihlášky jsou k dispozici v obchodě u Vašulků nebo v základní škole. Další informace na emailu janek.arnost@seznam.cz.  
  3.      Obecní úřad informuje občany, že místní poplatky za komunální odpad a za psa se vybírají od února do konce dubna. Uhradit je můžete převodem na účet obce nebo osobně v pondělí a středu na pokladně OÚ.     
  4.     Jatka Borkovany budou prodávat ve čtvrtek 28.3. od 11:00 před obecním úřadem a od 11:45 u horní autobusové zastávky čerstvé maso a uzeniny   
  5.    Kominictví Menšík bude v naší obci dne 26.3.2024 provádět kontroly a čištění komínů, spalinových cest, po domluvě i frézování, vložkování i výstavba nových komínových těles. Cena za čištění a kontrolu i se zprávou o provedení kontrol a čištění činí 460,-Kč. Zájemci se mohou objednávat u naší operátorky na telefonním čísle +420 722 944 385.   
  6.     Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. hledá do zámečnické dílny brigádníka/brigádnici na pomocné práce v kovovýrobě. Jedná se o nenáročnou manuální práci v sedě, vhodnou i pro důchodce, muže i ženy. Pro více informací volejte na tel. číslo 775 711 347, email: veronika.novotna@vimpex.cz. 
  7.     Drůbežárna Prace bude ve středu 27. 3.  v 15:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks. 
  8.    Informujeme občany, že naše obec se zapojí do celorepublikové akce: Ukliďme Česko. Úklid znečištěných lokalit a černých skládek v obci Bošovice bude probíhat v úterý 26.3. od 16 hodin - sraz na u Modrého křížku nad Vyhlídkou a v sobotu 6.4. od 9 hodin - sraz u Cihelny. Rukavice, pytle i odvoz bude zajištěn. Předem děkujeme všem, kteří se zapojí.   
  9.      Rybářství Dujsík ze Stavěšic, bude zítra od 8:30 před obecním úřadem prodávat živé ryby, a to: kapry, líny, štiky, pstruhy duhové a lososovité, siveny. Na vyhlášení ryby zabije a vykuchá. 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD