Aktuality

Zveřejněno 10. 5. 2024

Hlášení místního rozhlasu ze dne 10.5.2024

 hláHlášení místního rozhlasu 10.5.2024 Proběhne: 10.5.2024      

  1.      Obecní úřad oznamuje občanům, že do odvolání budou omezeny služby Czech POINTU a ověřování z důvodů nemoci. Děkujeme za pochopení.  

2.      Obecní úřad informuje občany, že místní poplatky za komunální odpad a za psa jsou splatné do konce dubna. Uhradit je můžete převodem na účet obce nebo osobně v pondělí a středu na pokladně OÚ.    

3.      Jatka Borkovany budou prodávat ve čtvrtek 16.5. od 11:00 před obecním úřadem a od 11:45 u horní autobusové zastávky čerstvé maso a uzeniny   

4.      Obecní úřad upozorňuje, že sběrný dvůr bude 11.5. uzavřen.  

5.      Do naší obce přijede v sobotu 11.3. kamenictví Marek a na místním hřbitově bude od 17:30 do 18:00 nabízet tyto sužby: zakázková výroba nových žulových pomníků, tesání a obnovu písma, broušení a penetraci hrobů, doplňky (lucerny, vázy, mísy a urny).  

6.      Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na Den otevřených dveří s ochutnávkou vína“, která proběhne v sobotu 11. května od 10:00 hodin na Domku vinařů, Dolní Chaloupky 41. Degustace vín, mužský pěvecký sbor z Dambořic, venkovní posezení. Vstupné zdarma. Všechny srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice  

7.      Spolek Podvalák a ženáči z Bošovic Vás srdečně zvou na tradiční Ženáčské hody. Na obecním jarmarku budou zvát všechny osobně na průvod obcí, který bude vycházet ve 14. h z dolního konce. Za doprovodu dechové hudby Vlkošáci, projde průvod obcí až na hájek, kde si můžou všichni velcí i malí zatančit a zazpívat pod májou. Maminky tam čeká malé překvapení k jejich nedělnímu svátku. A večer od 20.30 začne hlavní hodová zábava s bohatou tombolou a občerstvením.

8.      Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16. 5. v 15:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,  brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks. 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD