Zveřejněno 30. 4. 2014

Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu na: Středu, 30. dubna 2014

1/   Pan David, Zdounky, bude v pátek 2. května v době od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy, škvarky, brambory a sádlo.

2/   ZS Otnice, dětské oddělení MUDr. Lejsková, oznamuje, že od 28. dubna do 5. května (včetně) nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje dětská lékařka MUDr. Flodrová, ZS Slavkov u Brna.

3/  ZS Otnice, MUDr. Víšková, oznamuje, že v pátek 2. května nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje MUDr. Pikolon, Šaratice.

4/   Kadeřnictví paní Königová oznamuje, že v pátek 2. května bude zavřeno.

5/   Zápis dětí do mateřské školy se koná ve středu 14. května v budově mateřské školy (Vyhlídka 304) v době od 14:00 do 17:00 hodin. Je určen dětem, které ve šk. roce 2014/2015 dosáhnou věku 3 let, nebo jsou i starší. Vezměte s sebou vyplněný evidenční list, rodný list dítěte a občanský průkaz zákonných zástupců. Žádost o přijetí do MŠ si můžete vyzvednout a odevzdat do 2. května v mateřské škole. Kritéria k přijímání dětí do MŠ jsou vyvěšeny v MŠ a na webu: www.zsbosovice.cz.

6/  Ve čtvrtek 1. května 2014 se bude konat v areálu Hájek Branný závod pro děti do 15 let. Závod bude probíhat jako sportovně-vědomostní soutěž na Hájku a v okolí. Zápis a zahájení od 9:30 do 10:00 hodin. Soutěž bude vyhodnocena a oceněna věcnými dary, soutěžit se bude ve 3 věkových kategoriích. Závod bude zaknčen posezením u táboráku, občerstvení a výčep zajištěn a pro soutěžící špěkáček a pitíčko zdrama. Srdečně zvou Moravané z Bošovice.

7/   Ve čtvrtek 1. května v 15:00 hodin přijede opět do naší obce pojízdná prodejna masa a uzenin Pepíčkovo řeznictví a uzenářství. Nabízí základní sortiment čerstvého masa výhradně z českých chovů, široký sortiment domácích uzenin a jiných masných výrobků. Všechny uzeniny jsou bezlepkové, bez konzervantů a bez jakékoliv chemie. Speciální akce: jitrnicový a jelitový prejt 69 Kč/kg, tlačenka 119 Kč/kg, játrová paštika 450g 40 Kč/ks, mleté maso 79 Kč/kg, vepřová kýta 99 Kč/kg, vepřový bok s kostí 79 Kč/kg, žebra z krkovice a kotlety 49 Kč/kg.

8/   Jaroslav Bohdálek mladší hledá ubytování pro spolupracovníka, za kterého ručí.

9/   Případní zájemci, kteří chtějí být společností Terra Group Investment zařazeni do bezplatné aukce elektřiny a plynu, mohou přinést poslední vyúčtování (faktury) za el. energii a plyn na obecní úřad až do pátku 9. května 2014.

10/   Papouščí zoologická zahrada srdečně zve všechny občany na zajímavou výstavu malovaných kamenů. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 1. května a potrvá do 30. června 2014. Otevřeno je denně od 10:00 do 18:00 hodin, včetně sobot, nedělí a svátků. Vstup na samotnou výstavu je zdarma.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David, Zdounky, bude každý čtvrtek  od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy a vepřové paštiky.

Jatka Borkovany budou každý čtvrtek  od 11:30 do 12:30 hodin (od 11:00 do 12:00 hod.) prodávat čerstvé maso a uzeniny.