Aktuality

Zveřejněno 17. 8. 2015

Hlášení obecního rozhlasu 17.8.2015

Proběhne: 17. 8. 2015 – 18. 8. 2015

 Upozorňujeme občany ,že nyní je sběrný dvůr otevřen každou středu od 11.00 hod až do 18.00hod. V sobotu je otevřen od 8.00 - 14.00 hod. 

MUDr. Víšková - zdravotní středisko Otnice oznamuje že od 17.8.2015 do 21..8.2015 bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pikolon Šaratice.

Květinářství Ondrůjová oznamuje,že ve dnech 15.8. - 23.8.2015 bude zavřeno .

Dne 17.8.2015 se našel na ulici u Parku klíč  od automobilu zn.Wolsvagen. Klíč je k dispozici na obecním úřadu. 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 22.8.  v 16:15 hod. u o.ú. prodávat:kuřice a chovné kohouty - cena 170 Kč/ks,  roční slepice - cena 80 Kč/ks,brojlerová kuřata a káčata, housata, krůty, husokačeny,jatečné kachny 3-4kg, cena 190 kč/ks,krmivo pro drůbež a králíky,dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 10 Kč za kůži. 

Klub Vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na "Letní setkání u vína 2015",které proběhne v sobotu 22.8.2015 od 14.00 hodin v prostorách bošovské fary. V 14.30 začne řízená degustace vín z bio produkce vinařství Veritas s besedou o nových odrůdách. K ochutnání dostatek vzorků vína, k poslechu hraje cimbálová muzika "Jožky Marečka" z Uherského Hradiště. Občerstvení zajištěno. Všechny srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice.

 

Základní organizace Českého svazu chovatelů Křenovice u Slavkova pořádá ve dnech 29. – 30. srpna 2015 v areálu chovatelského střediska okresní soutěžní výstavu králíků - mladých samců a samic, propagační výstavu holubů, drůbeže a okrasného ptactva.Výstava je otevřena: sobota 13 00 -18 00 h,neděle   8 00 -14 00 h.Občerstvení zajištěno.Na výstavu všechny srdečně zvou pořadatelé ZO ČSCH Křenovice 

 

Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj pracovní tým a přijme do pracovního poměru:

1. TRUHLÁŘ PRO VÝROBU NÁBYTKU. Požadujeme vyučení v oboru.

2. DĚLNÍK do výroby nábytku

Nabízíme:

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu - ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce - příspěvky na stravování - možnost stravování ve firemní jídelně - výraznou slevu na zboží - zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu - přátelský kolektiv 

Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz

Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686 Lenka Mikulíková.  

  Obec Bošovice nabízí spoluobčanům poslední ks kompostérů.Kompostér je vydán bezplatně každému občanovi s trvalým pobytem v Bošovicích. Stačí jen vyplnit smlouvu na obecním úřadě s platným občanským průkazem a kompostér je natvalo ve vlastnictví občana.Služba je zcela zdarma . Využijte této nabídky .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic provádí pravidelné roční kontroly a čištění komínů,provádí také vložkování komínů a staví krbové obestavby včetně revize.Telefon 774 938 /398,webová stránka: www.kominem.cz 

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David, Zdounky, bude každý čtvrtek  od 10:00 do 10:30 hodin prodávat čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy, vepřové paštiky, brambory a českou zeleninu, rajčata, kedlubny, kečup.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jatka Borkovany budou vždy ve čtvrtek od 11.30 do 12.30hod. (od 11:00 do12.00hod) prodávat  čerstvé maso a uzeniny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do naší obce přijede každý čtvrtek v 15:00 hodin pojízdná prodejna masa a uzenin Pepíčkovo řeznictví a uzenářství. Nabízí základní sortiment čerstvého masa výhradně z českých chovů, široký sortiment domácích uzenin a jiných masných výrobků. Všechny uzeniny jsou bezlepkové, bez konzervantů a bez jakékoliv chemie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD