Zveřejněno 26. 5. 2014

Dotace z EU pro podnikatele

Vážení podnikatelé,

Od 16.6.2014 do 16.7.2014 probíhá příjem registračních žádostí o dotaci Evropské unie z programu Rozvoj v rámci OPPI. S její pomocí můžete řešit nákup nových strojů a technologií. Seznam podporovaných regionů byl doplněn o další okresy, které nebyly podporovány v minulých výzvách.

Jedná se o  poslední výzvu v programovacím období 2007 – 2013.  V novém programovacím období 2014 – 2020 budou  vypsány pouze finanční pobídky ve formě zvýhodněných úvěrů.

O co můžete žádat i Vy:

-     o  45%  pro malé podniky do 50 zaměstnanců

-      o  35% pro střední podniky od 50 do 250 zaměstnanců

z  uznatelných nákladů od 1 000 000,- do 30 000 000,- dotace

Základní podmínky:

-       podnik nad 10 zaměstnanců v obci do 2000 obyvatel

-       v obci nad 2000 obyvatel podnik od 1 do 250 zaměstnanců

Příklady podporovaných činností:

zpracovatelský průmysl - výroba strojů a zařízení, kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, výroba nábytku, zpracování dřeva, výroba pryžových a plastových výrobků, výroba potravinářských výrobků, výroba oděvů, textilií, atd.

Jsme pro Vás připraveni zajistit:

-    vyhledání a ušití dotačního titulu ,, na míru ´´,

-    zpracování žádosti o dotaci se všemi přílohami,

-    zastupování Vaší firmy při zřízení elektonického účtu, podání registrační a plné žádosti,

-    výběrové řízení,

-    monitoring udržitelnosti dotace po stanovenou dobu.

Máme za sebou úspěšnou historii při zastupování klientů v procesu předkládání žádostí o dotaci EU. Seznam příjemců dotace a reference, případně bližší informace obratem zašleme.

Nabízíme bezplatnou konzultaci a rychlé jednání.

Kontakt: František Winter  Mobilní tel.: 608 / 885 145 E-mail:  dotace@lit.cz