Zveřejněno 8. 4. 2015

POZOR na falešné kominíky

Proběhne: 08. 04. 2015 – 28. 05. 2015

Vážení občané,

vzhledem k tomu,že končí topná sezona, dovoluji si Vás touto cestou oslovit a požádat Vás o pozornost s níže uvedeným článkem na falešné kominíky a rizika s tím spojená.

Součásně Vás jako zástupce města Slavkov informuji o tom, že jednomu kominíkovi z okolí, jmenovitě panu Jaroslavu Haluzovi z Bučovic, bylo právě Obecním živnostenským úřadem v Bučovicích živnostenské oprávnění na poskytování kominických služeb zrušeno. Z tohoto důvodu tento podnikatel nesmí kominické služby nabízet.  V případě,že byste získali informaci o tom,že tento podnikatel tyto služby i nadále poskytuje, žádám Vás o podání informace.

S pozdravem

Mgr.Stanislav Lupač, odbor živnostenský - kontrola, MěÚ Slavkov u Brna tel. 544 121 144, mail: stanislav.lupac@meuslavkov.cz

Pozor na falešné kominíky (PDF 345.78 kB)