Aktuality na email

Informace o použití

Tato služba Vám umožňuje, přihlásit se k odběru aktualit zveřejňovaných na webových stránkách obce Bošovice pomocí e-mailu. Po vyplnění jména a e-mailu do přihlašovacího formuláře a odkliknutí tlačítka přihlásit, Vám budou zasílány čerstvě zveřejněné informace ze sekcí Aktuality, Úřední deska, a Kalendář akcí

Pro zrušení odběru kliněte na tlačítko ODHLÁSIT v přijmutém emailu.

Přihlašování i odhlašování probíhá v režimu double opt-in, tzn. vždy bude odeslán email s odkazem ro potvrzení a tedy nejde přihlásit cizí email.

Odběr aktualit na Seznam.cz

Nově e-mailové schránky na seznam.cz, email.cz, post.cz ukládají emailovou rozesílku obce do složky Hromadné. Pokud nechcete o nějakou zprávu přijít a chcete dostávat emaily do hlavní složky, je potřeba emailovou adresu info@obec-bosovice.cz zařadit do Důvěryhodných odesílatelů.

Stačí vybrat přijatý email ve složce Hromadné a v roletce odesílatele vybrat Důveryhodná adresa.

Druhou možností je zcela složku Hromadné vypnout. Více informací najdete na https://napoveda.seznam.cz/cz/email/slozky/hromadne/